Aktor Kevin McCarthy, znany z klasycznego filmu science-fiction “Inwazja porywaczy ciał”, zmarł w sobotę w wieku 96 lat.

Brytyjski aktor Eddie Redmayne, któremu Steven Spielberg powierzył główną rolę w “War Horse”, dołączył do obsady biograficznego filmu “My Week With Marilyn”. Aktor wcieli się w postać Colina Clarka, asystenta Sir Laurence’a Oliviera.

O tym, że prace na planie “Battleship” już trwają, przypominają nam pojawiające się w sieci zdjęcia z planu. A na nich… chociażby Rihanna dość zabawnie wyglądająca w mundurze. Być może do twarzy będzie w nim Liamowi Neesonowi. Aktor dołączył właśnie do obsady superprodukcji Petera Berga.

O zagraniu Bilba Bagginsa w “Hobbicie” marzy z pewnością wielu aktorów. Jednak to Brytyjczyk Martin Freeman, znany m.in. z “Autostopem przez galaktykę”, okazał się szczęśliwcem, do którego zwróciło się studio MGM. Problem w tym, że aktor… odrzucił ofertę!

Bożyszcze nastoletnich fanek sagi “Zmierzch”, czyli wcielający się w postać wampira Edwarda Cullena aktor Robert Pattinson, wystąpi gościnnie w finałowym odcinku siódmego sezonu serialu “Ekipa”.

George Clooney jest powszechnie znany ze skłonności do artystycznego ryzyka, co w Hollywood jest raczej wyjątkiem niż regułą. W jego przypadku takie zaangażowanie przynosi przeważnie dobre, a często wyśmienite rezultaty – tak pod względem prestiżowym, jak i kasowym. Ciekawie zapowiada się również jego najnowszy projekt – thriller “Amerykanin”, w którym aktor nie tylko zagrał tytułową rolę, ale i pod którym podpisał się jako współproducent. W ubiegły weekend film pojawił się na ekranach…

Kelsey Grammer zatęsknił za Frasierem Cranem. Aktor, który nie zdołał powtórzyć sukcesu postaci psychiatry-radiowca w kolejnych produkcjach, zdradził, że… trwają przygotowania do spin-offu popularnego sitcomu.

Kelsey Grammer zatęsknił za Frasierem Cranem. Aktor, który nie zdołał powtórzyć sukcesu postaci psychiatry-radiowca w kolejnych produkcjach, zdradził, że… trwają przygotowania do spin-offu popularnego sitcomu.

Michael Gambon przedkłada teatr nad Hollywood i twierdzi, że czuje się nieswojo, kiedy nie pracuje nad jakąś rolą teatralną. “Jestem bardzo zadowolony ze swojej kariery filmowej, ale same filmy nigdy nie były dla mnie ważne” – wyznaje aktor.

Jon Hamm, aktor znany z roli Dona Drapera w serial “Mad Men”, która przyniosła mu zresztą Złoty Glob, wystąpi w filmie “Friends with Kids”. Produkcję przygotowuje jego długoletnia partnerka Jennifer Westfeldt.

Wygląda na to, że Joel Schumacher właśnie skompletował obsadę swojego thrillera zatytułowanego “Trespass”. Do odtwórców głównych ról – Nicolasa Cage’a i Nicole Kidman – dołączył australijski aktor Ben Mendelsohn chwalony za swoją kreację w “Królestwie zwierząt”.

Jackson Rathbone, znany z roli Jaspera Cullena w serii ekranizacji bestsellerowych powieści Stephanie Meyer, dołączy do kolejnej niezwykłej rodzinki. Po wampirach przyszła pora na familię o supermocach. Aktor zagra w serialu telewizji ABC zatytułowanym “No Ordinary Family”.

Szkot Sylvester McCoy, znany przede wszystkim jako siódmy odtwórca głównej roli w serialu BBC zatytułowanym “Doktor Who”, stara się dołączyć do obsady “Hobbita”. Aktor prowadzi rozmowy z producentami w sprawie zagrania w długo oczekiwanej ekranizacji tolkienowskiego dzieła.

John Cusack zagra Edgara Allana Poe w filmie “The Raven”. Aktor poinformował o udziale w projekcie na swoim koncie Twitter

Piękna modelka Joanna Krupa, sławna prezenterka Anita Werner, aktor serialowy i teatralny Piotr Szwedes – ci i inni celebryci będą się bawić na rozpoczynającym się w sobotę Orange Warsaw Festivalu. “Nie mogę się doczekać Nelly Furtado” – zdradza Krupa.