Rola w “The Hurt Locker. W pułapce wojny” nie tylko przyniosła Jeremy’emu Rennerowi nominację do Oscara, ale sprawiła, że aktor zaczął dostawać ciekawe propozycje. Zagra Hawkeye w “The Avengers”, wystąpi u Paula Thomasa Andersona. Teraz okazuje się, że dołączy również do Toma Cruise’a w czwartej odsłonie “Mission: Impossible”.

Chociaż Czarna Wdowa grana przez Scarlett Johansson będzie jedyną kobietą w ekipie “The Avengers”, na ekranie nie zabraknie przedstawicielek płci pięknej. Przynajmniej tak powiedział reżyser Joss Whedon w wywiadzie udzielonym “The Sunday Herald Sun”.

Nie minęły dwa dni od pojawienia się wiadomości o tym, że Marvel nie zamierza zaangażować Edwarda Nortona do roli Hulka w “The Avengers”, a już media spekulują na temat potencjalnych kandydatów. Podobno propozycję ze studia otrzymał Joaquin Phoenix.

Edward Norton nie wcieli się ponownie w postać Hulka na użytek produkcji “The Avengers”.

Reżyser Jon Favreau zdradził, że nowy film o przygodach Iron Mana, trafi do kin dopiero po premierze innego komiksowego dzieła – “The Avengers”.

Nazwisko Jeremy’ego Rennera ponownie pojawiło się w kontekście obsady produkcji o grupie superbohaterów “The Avengers”.

Edgar Wright jest zainteresowany napisaniem scenariusza i reżyserią filmu o przygodach Człowieka-Mrówki. Będzie mu to dane jak tylko do kin wejdzie obraz o zespole superbohaterów “The Avengers”.