Wiemy już, że za sprawą wytwórni Universal Pictures oraz telewizji NBC epicka “Mroczna Wieża” Stephena Kinga doczeka się ekranizacji. Za kamerą pierwszego z serii filmów stanie Ron Howard. Kto zagra główne role? King proponuje aktorów… z sagi “Zmierzch”.

Mariusz Kwiecień – znakomity baryton, gwiazdor opery MET, rozpocznie kolejną odsłonę cyklu “Gwiazdy MET W Łodzi” koncertem 2 października w Filharmonii Łódzkiej. Artyście towarzyszyć będzie Orkiestra FŁ kierowana przez Łukasza Borowicza.

Gwiazdy Hollywood znają go doskonale. Jego metody nauczania pomogły im uwierzyć w siebie i osiągnąć spektakularne sukcesy w świecie filmu i show biznesu. Bernard Hiller, posiadający łódzkie korzenie, już we wrześniu zdradzi tajniki sukcesu polskim aktorom.

we wtorek na terenie Stoczni Gdańskiej odbyło się plenerowe widowisko “Solidarność. Twój Anioł Wolność ma na imię” w 30. rocznicę utworzenia Solidarności. Przed publicznością wystąpili m.in. wielka dama rocka i muza The Rolling Stones – Marianne Faithfull, Macy Gray, Kayah, Krystyna Janda, Jerzy Radziwiłowicz.

Energetyczny występ Nelly Furtado zakończył tegoroczną edycję Orange Warsaw Festival. Drugiego dnia zdominowały gwiazdy muzyki pop. Na warszawskim Torze Wyścigowym na Służewcu wystąpili m.in. Aura Dione, Monika Brodka, Mika, Agnieszka Chylińska oraz Nelly Furtado. Poznaliśmy również zwycięzców plebiscytu WOW Music Awards. Statuetka trafiła do zespołu Afromental.

“To jeden z najabmitniejszych projektów w naszej historii” – stwierdził informator z muzeum Madame Tussauds, które planuje wykonanie woskowego pomnika Lady GaGi. Wykonanie woskowych podobizn gwiazdy ma kosztował 1,5 miliona dolarów.

W ostatni weekend wakacji światowe gwiazdy zawitały do wielu polskich miast. Serwis Muzyka.onet.pl poleca najciekawsze imprezy muzyczne niedzieli.

W sobotę, 28 sierpnia rozpoczyna się na terenie wyścigów konnych na Służewcu wielkie muzyczne święto – Orange Warsaw Festivalu. Na imprezie wystąpią gwiazdy światowego formatu, m.in. Nelly Furtado i Courtney Love. Bilety na festiwal można kupić tuż przed wejściem na Służewiec.

Koncertowa akacja promocyjna jednego z największych browarów, skupiająca czołowych polskich muzyków, wywołała po raz kolejny dyskusję na temat wykorzystywania wizerunku artysty do promocji marki. Serwis Muzyka Onet zachęca Was do zabrania głosu w tej sprawie i udziału w debacie.

W ostatni weekend wakacji światowe gwiazdy zawitają do polskich miast. Serwis Muzyka.onet.pl poleca najciekawsze imprezy muzyczne soboty.

W ostatni weekend wakacji światowe gwiazdy zawitają do polskich miast. Serwis Muzyka.onet.pl poleca najciekawsze imprezy muzyczne soboty.

Miłośnicy ciężkiego brzmienia bawią się w piątek (27 sierpnia) w Spodku w Katowicach podczas rozpoczętej właśnie piątej edycji Metal Hammer Festival. Do późnego wieczora zagra 7 zespołów, imprezę zakończy koncert amerykańskiej gwiazdy – zespołu Korn.

W sobotę, 28 sierpnia rozpocznie się wielkie muzyczne święto – Orange Warsaw Festivalu. Na imprezie wystąpią gwiazdy światowego formatu, m.in. Nelly Furtado i Courtney Love.

Organizatorzy Warsaw Music Week ogłosili nazwiska kolejnych artystów, którzy wystąpią w ramach stołecznej imprezy między 17-25 września. Będą to: Ladytron, OFFONOFF, Earl Greyhound i Rubix.

Już w najbliższy weekend, wielka gwiazda muzyki pop, Nelly Furtado wystąpi na Orange Warsaw Festival. Przed koncertem, sławna wokalistka mówiła, jak sobie radzi z życiem w roli światowej gwiazdy.

Tylko kilka dni pozostało do startu wielkiego muzycznego święta: Orange Warsaw Festivalu. Na imprezie wystąpią gwiazdy światowego formatu – m.in. Nelly Furtado i Courtney Love. Mamy dla was ważne informacje organizacyjne.

“Grając w Polsce po raz pierwszy, byliśmy w szoku – ile osób znało nasze piosenki” – mówią w wywiadzie przeprowadzonym przez Piotra Metza rockowe gwiazdy Orange Warsaw Festival 2010, który już za tydzień odbędzie się w naszej stolicy.

Dwie gwiazdy starają się o główną rolę w ekranizacji broadwayowskiego “Memphis”, wyróżnionego w tym roku prestiżową nagrodą Tony dla najlepszego musicalu. W postać DJ-a Hueya Calhouna chcieliby się wcielić piosenkarz Justin Timberlake i znany z “High School Musical” Zac Efron.