– Zapowiadane przez rząd PO autostrady "leżą i kwiczą", a jeśli są to głównie na papierze – ocenia na blogu w Onet.pl postępy rządu Donalda Tuska w budowie autostrad, Ryszard Czarnecki. Europoseł PiS przytacza konkretne liczby, konstatując, że jest źle, lecz mimo to "pan premier (i jednocześnie lider PO) jest w świetnym humorze".

Niedawno w bazie Leuchars niedaleko St. Andrews w Szkocji odbyły się pokazy lotnicze, okazja była wyjątkowa – 70. rocznica Bitwy o Anglię. Polskie Ministerstwo Obrony nie zdecydowało się wysłać swojej delegacji do Leuchars. Na tak ważnej imprezie mogło więc zabraknąć przedstawicieli sił, które miały duży udział w zwycięstwie aliantów. Polaków jednak nie zabrakło, wszystko dzięki grupie polskich emigrantów, która zorganizowała wystawę poświęconą lotnikom znad Wisły. Jednym z autorów był Mateusz Biskup, autor poczytnego bloga blogbiszopa.blog.onet.pl. Postanowiliśmy z nim porozmawiać.

"- (…) Słowa Sikorskiego w wywiadzie dla TOK FM, są naprawdę odrażające, brudne i złe" – pisze na swoim blogu w Onet.pl Zbigniew Kuźmiuk. Były poseł ocenia w ten sposób wczorajsza wypowiedź Radosława Sikorskiego na temat katastrofy smoleńskiej.

“Jak czujesz się z tym?” to tytuł najnowszego singla, który promuje debiutancki album grupy No! No! No!, czyli wspólny projekt Tomka Makowieckiego i muzyków zespołu Myslovitz, Przemka Myszora i Wojtka Powagi.

Tylko w serwisie Muzyka możecie obejrzeć najnowszy klip Noviki zatytułowany “Perfect Beach”. Wokalistka zdobyła na planie klipu nowe doświadczenie jazdy otwartym dżipem po wybojach, z przyczepioną kamerą i czwórką dzieci z brytyjskiej szkoły.

Pamiętacie ostatni kontrowersyjny teledysk Kylie Minogue “All The Lovers”, który jeden z internautów Onet.pl nazwał “obrazem zepsutego świata”? Wokalistka przygotowała tym razem klip do piosenki “Get Outta My Way”. Producent Damon Sharpe powiedział o niej: “seksowne electro disco z naprawdę chwytliwymi melodiami i mądrym tekstem”.

“Dwa znakomite single: “California Gurls” i “Teenage Dream”, z których jeden lepszy jest od drugiego, do tego przykuwające uwagę, nasycone erotyzmem sesje zdjęciowe (w tym fantastyczna dla magazynu “Rolling Stone”) wystarczyły, by Katy przyćmiła w ostatnich miesiącach wszystkie inne sławy żeńskiej sceny pop. Złośliwi powiedzą, że rozbieranymi zdjęciami, a ja mam na to inną teorię” – napisał o nowej płycie Katy Perry recenzent Onet.pl. Krążek “Teenage Dream” trafił do sprzedaży 30 sierpnia.

Niesforny koń o imieniu Rafał wkroczył na strony portalu Onet.pl i pozostanie tam na jakiś czas. Przez najbliższe tygodnie będzie bawił internautów swoim trochę niedorzecznym humorem.

Nie Lady GaGa, ani Katy Perry – hitem tegorocznych wakacji według użytkowników Onet.pl został utwór “Super Bomb” polskiego didżeja i producenta Roberta M.

27 sierpnia, z okazji Metal Hammer Fest grupa Korn zagrała ponownie w Polsce. W wywiadzie udzielonym Onet.pl, muzycy wyznali, że lubią grać na takich impreza, jak ta zorganizowana w Katowicach.

Piotra Adamczyka nikomu przedstawić nie trzeba. W niedziele, 29 sierpnia, w portalu Onet.pl będzie można porozmawiać na czacie z popularnym polskim aktorem, którego najnowszy film “Święty interes” wszedł na ekrany kin w piątek, 27 sierpnia.

Już wkrótce (28-29.08) na warszawskim Służewcu wszyscy fani dobrej muzyki będą mieć możliwość uczestniczenia w wielkim wydarzeniu – festiwalu muzycznym Orange Warsaw Festival. Od dziś zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez Onet.pl, w którym wygrać będzie można znakomite telefony Nokia 5230!

“Naprawdę nam się tu podoba i jesteśmy dumni z tego, że możemy tu być” – powiedzieli w rozmowie z Onet.pl muzycy zespołu 30 Second To Mars. Także podczas wczorajszego koncertu nie zabrakło słów zachwytu. “Zapamiętam tę noc do końca życia. Od dziś uważam się za Polaka” – wykrzykiwał ze sceny, poruszony Jared Leto.

Krystyny Jandy nikomu nie trzeba przedstawić. W sobotę, 21 sierpnia, w portalu Onet.pl będzie można porozmawiać na czacie z wybitną polską aktorką.

Tylko w Onet.pl możecie oglądać najnowszy klip zespołu Behemoth. Teledysk robi wrażenie – na planie pracowało ponad 70 osób. “To nasza największa produkcja. Przeszliśmy samych siebie” – ocenia wideoklip Nergal.

Tylko w Onet.pl zobaczycie dzisiaj premierę najnowszego klipu zespołu Behemoth. Ruszamy po godzinie 12! Teledysk robi wrażenie – na planie pracowało ponad 70 osób. “To nasza największa produkcja. Przeszliśmy samych siebie” – ocenia wideoklip Nergal.

Założyciel zespołu Dzieci Kapitana Klossa w rozmowie z dziennikarzem Onet.pl bardzo dobrze ocenia rockowe koncerty w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zaznacza też, że warto organizować imprezy tego typu, które przypomną młodzieży wydarzenia z 1944 roku.

Koncertem zespołów Matmos i Ecstatic Sunshine rozpocznie się w czwartek, 5 sierpnia, tegoroczna edycja OFF Festivalu – najważniejszej polskiej imprezy z muzyką alternatywną. W tym roku Artur Rojek, pomysłodawca i dyrektor festiwalu, zaprosił do Katowic imponującą listę zagranicznych wykonawców. “Dla fanów muzyki, OFF Festival będzie poważnym świętem” – mówi w wywiadzie dla Onet.pl.