W październiku br. TVN wprowadzi do ramówki talk-show "Między kuchnią a salonem".

Telewizja TVN oświadczyła, że film na temat Lecha Wałęsy i doniesień o jego współpracy z SB nie został wyemitowany, bo nie jest ukończony. Stacja odrzuca podejrzenia o cenzurę w tej sprawie i zapowiada ściganie odpowiedzialnych za "wyciek" materiału do internetu.

Dziś przed południem trzeba było wstrzymać ruch metra między stacjami Wilsona i Słodowiec, bo na tory wbiegł pies – informuje TVN Warszawa.

Dzisiejszego wieczora w TVN (21.30) premierę miał będzie nowy program rozrywkowy – “Top Model. Zostań modelką”. W pierwszym odcinku jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny spośród tych, które pojawiły się na castingu w Sopocie oraz w Warszawie. Zdecydowanie najbardziej odważne okazały się być kandydatki w stolicy. Światło dzienne ujrzały nie tylko biusty, a przyszłe modelki nie szczędziły też sobie i jurorom ostrych słów. Ostrej reprymendy wysłuchać musiał między…

W sobotni wieczór telewizja TVN zaprezentowała pierwszy odcinek trzeciej edycji programu “Mam talent!”. Zgodnie z tradycją, program poświęcony był castingom, które odbywały się przed wakacjami w największych miastach Polski. -To będzie najlepsza edycja, jestem tego pewna, zapowiadała tajemniczo Agnieszka Chylińska, podkreślając, iż zaskoczona jest poziomem jaki prezentowali artyści zgłaszający się do tegorocznej edycji. Po obejrzeniu tylko fragmentów tego, co działo się w Gdańsku, Poznaniu i…

W sobotni wieczór telewizja TVN zaprezentowała pierwszy odcinek trzeciej edycji programu “Mam talent!”. -To będzie najlepsza część, jestem tego pewna, zapowiadała tajemniczo Agnieszka Chylińska, podkreślając, iż zaskoczona jest poziomem jaki prezentowali artyści zgłaszający się na tegoroczne castingi. Po obejrzeniu tylko fragmentów tego, co działo się w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu – ciężko się z tą opinią nie zgodzić. W znakomitej formie są zresztą nie tylko uczestnicy programu, ale i jurorzy…

Po latach milczenia, najbardziej wyczekiwana na polskiej scenie wokalistka – Edyta Bartosiewicz, udzieliła telewizji TVN ekskluzywnego wywiadu. Pierwszą część rozmowy można było oglądać w dzisiejszym programie “Dzień Dobry Wakacje”.

Po latach milczenia, najbardziej wyczekiwana na polskiej scenie wokalistka – Edyta Bartosiewicz, udzieliła telewizji TVN ekskluzywnego wywiadu. Rozmowę będzie można oglądać już w ten weekend: w sobotę w “Dzień Dobry Wakacje” i programie “Orange Warsaw Festival – odliczanie” oraz w niedzielę w Poranku TVN24.

Frontmenka grupy Hole, wielka osobowość muzyczna i skandalistka – Courtney Love będzie gościem sobotniego programu “Dzień Dobry Wakacje” w TVN. “Najbardziej kontrowersyjna kobieta w historii rocka” udzieliła telewizji specjalnego wywiadu przed swoim występem na Orange Warsaw Festival.

Olivier Janiak w klapkach “japonkach”, Joasia Jabłczyńska w bikini i Tomek Jacyków z laseczką. Takie trio sprawdzało atrakcje, jakie w miniony weekend pojawiły się w Darłówku. 25 lipca w programie “Co za tydzień” pierwsza relacja z tegorocznego Projektu Plaża, czyli wakacyjnej plenerowej imprezy TVN.

Polski serial “Naznaczony” z Piotrem Adamczykiem w roli głównej, wyprodukowany dla TVN, otrzymał nagrody na festiwalu filmów telewizyjnych w Rzymie, Roma Fiction Fest.

Irlandzka wokalistka – Lisa Hannigan będzie kolejną gwiazdą, która w sierpniu wystąpi 29 sierpnia na Orange Warsaw Festival. Wcześniej jej głos będzie można usłyszeć już 27 czerwca w programie Dzień Dobry TVN, którego będzie gościem.

Pod koniec czerwca ruszają castingi do polskiej edycji autorskiego programu “American’s Next Top Model”. Do wygrania jest kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i sesja okładkowa w magazynie “Glamour”. Emisja rozpocznie się jesienią 2010 roku na antenie telewizji TVN.

Czy wszyscy faceci są beznadziejni? A jak nie ma facetów, to co robić? Czy w tak cynicznym mieście jak Nowy Jork, można spotkać prawdziwą miłość? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będą szukać bohaterki serialu “Seksu w wielkim mieście” w drugim sezonie. Emisja od 14 czerwca na antenie TVN 7.