Reżyser McG, którego dokonania telewizyjne wydają się odrobinę lepsze niż kinowe, połączy siły ze scenarzystą “Skazanego na śmierć” Paula Scheuringa, realizując dla stacji ABC nowy serial zatytułowany “I, PI”.

Matthew Perry powróci na mały ekran w serialu stacji ABC zatytułowanym “Mr. Sunshine”. Odtwórca roli Chandlera Binga z popularnych “Przyjaciół” przyznaje, że wcieli się w postać “samolubnego palanta”.

Matthew Perry powróci na mały ekran w serialu stacji ABC zatytułowanym “Mr. Sunshine”. Odtwórca roli Chandlera Binga z popularnych “Przyjaciół” przyznaje, że wcieli się w postać samolubnego palanta.

Telewizja ABC przygotowuje 5 pilotów nowych seriali, które pojawią się na antenie w połowie sezonu.

Telewizja ABC zamówiła pierwszą serię nowego serialu medycznego według pomysłu Shondy Rhimes.

Serial, który zadebiutował na antenie telewizji ABC we wrześniu ubiegłego roku, zmienił ostatnio kierunek w związku z rozwojem fabuły i producent Bill Lawrence przyznaje, że zastanawia się nad zmianą tytułu.

Grupa Cypress Hill w programie “Jimmy Kimmel Live!” pojawi się w towarzystwie muzyków Rage Against The Machine, System of a Down i Deftones. Emisja show na antenie stacji ABC 1 19 kwietnia.

Nowy serial komediowy “Romantically Challenged” zadebiutuje na antenie telewizji ABC 12 kwietnia.

Znana z serialu “Detektyw Monk” Traylor Howard zagra obok Dany Gould w nowym serialu komediowym stacji ABC. To jednak nie jedyny telewizyjny projekt, którego obsada ostatnio się powiększyła.

Telewizja ABC zamierza wydać we współpracy z wydawnictwem DK Publishing encyklopedię serialu Zagubieni.