Adam McKay zajmie się reżyserią adaptacji komiksu “The Boys” autorstwa Gartha Ennisa i Darricka Robertsona. W jednej z ról widzi Simona Pegga.

Adam McKay nie przejmuje się za bardzo premierą swojej nowej komedii sensacyjnej “Policja zastępcza”, która w kinach w USA pojawi się już w wakacje. Poświęca coraz więcej czasu przygotowaniom do ekranizacji komiksu “The Boys”. Reżyser zdecydował się na dającą mu więcej swobody artystycznej, ale zarazem bardziej brutalną kategorię R. Ujawnił też, jakie megagwiazdy chciałby zaangażować.

Adam McKay nie przejmuje się za bardzo premierą swojej komedii sensacyjnej “Policja zastępcza”, która pojawi się w kinach już w sierpniu. Poświęca coraz więcej czasu przygotowaniami do ekranizacji komiksu “The Boys”. Reżyser zdecydował się na kategorię R, wybrał już także potencjalnych odtwórców głównych ról.

Adam McKay jest blisko objęcia funkcji reżysera ekranizacji komiksu “The Boys” Gartha Ennisa. Wytwórnia Sony Pictures wymienia twórcę “Legendy telewizji” jako głównego kandydata na to stanowisko.

Adam McKay wierzy, że sequel “Legendy telewizji” może pojawić się nawet w lutym 2011, o ile tylko Paramount otworzy swoją książeczkę czekową.