Plany 20th Century Fox związane z kolejnym podejściem do ekranizacji przygód Fantastycznej czwórki spotkały się z niezbyt entuzjastycznym przyjęciem miłośników komiksów. Mimo to obsadowej karuzeli towarzyszą spore emocje. Wszystko za sprawą potencjalnych odtwórców głównych ról.

Tony Kaye, reżyser niezapomnianego “Więźnia nienawiści” z Edwardem Nortonem, przygotowuje się do realizacji nowego filmu. W obsadzie niezależnego dramatu “Detachment” udało mu się zebrać prawdziwe gwiazdy. Główną rolę zagra Adrien Brody.

Adrien Brody nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Dopiero co walczył z bezwzględnymi Predatorami w najnowszej odsłonie serii i zmagał się z efektem kontrowersyjnych badań genetycznych w “Istocie”, a już Marvel Studios ma dla niego propozycję nie do odrzucenia.

Zdobywca Oscara za “Pianistę” zdradził szczegóły swojego przygotowania fizycznego do roli w filmie “Predators”. Jako kluczowe wymienił codzienne treningi, odpowiednią dietę oraz… brak seksu.

Hollywoodzka wersja kontrowersyjnego niemieckiego “Eksperymentu” Olivera Hirschbiegela, w której wystąpili Adrien Brody, Forest Whitaker, Elijah Wood, Maggie Grace i znany ze “Zmierzchu: Cam Gigandet, trafi od razu do dystrybucji na DVD i Blu-Ray.