Opolski ZUS we współpracy ze swoimi niemieckimi odpowiednikami doradza ludziom, którzy pracują lub kiedyś pracowali w Niemczech. Do ekspertów zapisało się kilkaset osób – powiedziała rzeczniczka opolskiego ZUS Agnieszka Granatowska.

W sobotę na festiwalu w Opolu wręczono Superjedynki – nagrody w plebiscycie podsumowującym to, co w polskiej muzyce rozrywkowej wydarzyło się w okresie “od Opola, do Opola”. Najwięcej – po dwie statuetki – zdobyli Agnieszka Chylińska i zespół Ira.

Konstrukcja przypominająca trampolinę nad “morzem chmur” będzie reprezentowała Polskę na 12. Międzynarodowej Wystawie Architektury w Wenecji. Instalację “Emergency Exit” wykonać mają Agnieszka Kurant i Aleksandra Wasilkowska.

Zawsze spokojna Agnieszka ma dość. Kiedy Krzysztof zaprasza na kolację kolejnych nudnych znajomych, jego spokojna do tej pory żona wybucha. Kobieta dochodzi do wniosku, że nie takiego życia oczekiwała.

W niedzielę, 23 maja, swoją premierę miał nowy klip Agnieszki Chylińskiej “Wybaczam ci”. To już drugi teledysk z nowej, solowej płyty wokalistki “Modern Rocking”. Który waszym zdaniem jest lepszy?

W klubie Palladium Agnieszka Chylińska świętuje w niedzielny wieczór swoje 34. urodziny. W trakcie specjalnego koncertu zaprezentowano jej najnowszy klip do piosenki “Wybaczam ci”.