Hilary Duff u boku Andrew Garfielda w najnowszej odsłonie przygód Spider-Mana? Plotka czy prawda? Wiele zachodnich serwisów alarmuje, że obsadzenie tak słabej aktorki jak Duff w roli ukochanej superbohatera byłoby niczym strzał w stopę.

Miesiąc temu paparazzi przyłapali Sandrę Bullock ze Stephenem Daldrym. Sugerowano, że spotkanie dotyczyło udziału aktorki w adaptacji powieści Jonathana Safrana Foera “Strasznie głośno, niesamowicie blisko”. Wytwórnie Paramount i Warner Bros. właśnie potwierdziły tę wiadomość.

93-letnia Zsa Zsa Gabor, która przeszła w piątek kolejną operację, jest w “wyjątkowo poważnym stanie” – powiedział w niedzielę rzecznik aktorki, John Blanchette.

93-letnia Zsa Zsa Gabor przeszła w piątek kolejną operację. Tym razem interwencja chirurgiczna była konieczna, żeby usunąć zator. Szczegółów nie podano. Rzecznik aktorki John Blanchette zapewnił, że jej stan jest stabilny.

Przedłuża się pobyt w szpitalu jednej z pierwszych celebrytek w historii Ameryki – znanej z ekstrawaganckiego stylu życia i licznych małżeństw z bogatymi mężczyznami – aktorki Zsa Zsa Gabor. Gwiazda trafiła do szpitala w połowie lipca. Musiała przejść operację. Lekarze mieli ją wypuścić do domu w sobotę, ale tak się nie stało.

Mało jeszcze znana aktorka Cody Horn zagra główną rolę w thrillerze “Dead Reckoning”. Czy dzięki temu stanie się gwiazdą?

Milla Jovovich, Marcia Cross i Bill Pullman będą gwiazdami reżyserskiego debiutu Famke Janssen, aktorki znanej z roli Xenii Onatopp w bondowskim “GoldenEye” czy Jean Grey z serii filmów o “X-Menach”.

W Stanach Zjednoczonych trwa moda na… 88-letnią Betty White. Producent Jerry Weintraub zamierza wykorzystać fenomen leciwej aktorki: widzi ją w remake’u komedii “O mój Boże!” z 1977 roku. Na ekranie White miałby partnerować Paul Rudd.

Do obsady niezależnego thrillera zatytułowanego “Catch .44″ dołączą dwie aktorki znane z ról wampirzyc – Nikki Reed, znana z roli Rosalie Hale z sagi “Zmierzch” oraz występująca w serialu “Czysta krew” Deborah Ann Woll.

Powstały w oparciu o wyjątkowe wydarzenia film “Wielki Mike: The Blind Side”, za rolę w którym Sandra Bullock otrzymała w tym roku Oscara dla najlepszej aktorki, ukazał się na DVD. Wydawcą i dystrybutorem obrazu jest Galapagos Films.

Mąż Brittany Murphy, którego ciało znaleziono wczoraj w jego domu w Hollywood Hills, miał problemy z sercem – taką informację podał rzecznik matki zmarłej aktorki.