"Polska The Times": 100 tys. zł odszkodowania i 200 tys. zł zadośćuczynienia domaga się robotnica od w krakowskich zakładów Philip Morris produkujących m.in. papierosy Marlboro i L&M.

Zgodnie z przewidywaniami, to dla telewizji Fox powstanie serialowa ekranizacja powieści graficznej “Locke & Key” autorstwa Joe Hilla – syna mistrza grozy Stephena Kinga. Produkcją zajmują się Alex Kurtzman, Roberto Orci i Steven Spielberg za pośrednictwem DreamWorks Television.

Współtwórcy “Dobrej wróżki”, “Gdzie serce twoje” i “50 pierwszych randek”, czyli Lowell Ganz i Babaloo Mandel, poprawią dla wytwórni Paramount Pictures scenariusza filmu “Us & Them”. Za kamerą komedii stanie Andy Fickman, twórca “Marihuanowego szaleństwa” i “Planu gry”.

Powieść graficzna “Locke & Key” autorstwa Joe Hilla – czyli syna mistrza grozy Stephena Kinga – nie trafi do kin. Jednak fani komiksów nie powinni być tą wiadomością rozczarowani. Przygotowywana jest telewizyjna adaptacja, w realizację której zaangażował się sam Steven Spielberg.

Od dziś w serwisie Muzyka.onet.pl możecie oglądać gorący klip “I Can’t Feel” duetu Yash & Sanders. W teledysku można podziwiać nie tylko wdzięki pięknej modelki, ale i pokaz umiejętności skaterów z Nowego Jorku.

Współzałożyciel jednej z najbardziej cenionych alternatywnych wytwórni na świecie – Anticon, Sole razem z grupą The Skyrider Band wystąpi 17 października w poznańskim klubie Pod Minogą.

Organizatorzy festiwalu Heineken Open’er 2010 ogłosili kolejnych polskich artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji imprezy.

Wszystko wskazuje na to, że ekranizacja popularnej gry wideo “Kane & Lynch: Dead Men” z Brucem Willisem i Jamiem Foxxem znalazła wreszcie reżysera. Za kamerą stanie F. Gary Gray, twórca “Prawa zemsty” i “Negocjatora”.

Zaśpiewany przez Eminema i Rihannę utwór “Love The Way You Lie” promuje nadchodzącą płytę rapera zatytułowaną “Recovery”.

“Czerwony jak cegła” Dżemu, “Spytaj milicjanta” Dezertera, “Konstytucje” Lecha Janerki, s, a także kilkanaście innych utworów będzie można usłyszeć w nietypowych wykonaniach w niedzielę, 6 czerwca w jarocińskim amfiteatrze.

Singel supergrupy Heart & Soul właśnie trafił do stacji radiowych. Formacja, w której skład wchodzą znani i cenieni przedstawiciele polskiej sceny alternatywnej, powstała z miłości do muzyki Joy Division.