W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do komedii “Być jak Kazimierz Deyna” w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz. To obraz o dojrzewaniu, jego blaskach i cieniach, pierwszych miłościach i życiowych wyborach. To także przewrotna pocztówka PRL i humorystyczne spojrzenie na czasy transformacji ustrojowej z legendą polskiej piłki nożnej w tle.

Wydany właśnie album “Wisława Szymborska” tworzą: poezja, muzyka i film. Do słuchania, czytania i oglądania. Wydawnictwo składa się z czterech płyt oraz książeczki Anny Bikont i Joanny Szczęsne.

W poniedziałek, 8 września ukaże się nowy album grupy De Mono, “No Stress”. Na potrzeby płyty powstał utwór z udziałem Anny Dereszowskiej, która zaśpiewała z Andrzejewm Krzywym w romantycznej balladzie “Jednym zdaniem”.

Sąd apelacyjny w Krakowie zmienił wyrok sądu pierwszej instancji uznający, że spółka Arcana – wydawca książki Pawła Zyzaka o Lechu Wałęsie – częściowo naruszyła dobra osobiste córki b. prezydenta Anny Domińskiej.

“Podobno jest źle” – tak o współpracy Anny Muchy i Kingi Rusin w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz” żartują w swoim radiowym programie Kuba Wojewódzki i Michał Figurski.