Wiązano z nią wielkie nadzieje, typowano nawet na następczynie Marylin Monroe, a jednak nie zrobiła wielkiej kariery. Od niedawna 70-letnia Raquel Welch podsumowuje swoje życie w autobiografii.

Amerykańska gwiazda muzyki pop Lady Ga Ga została zwyciężczynią tegorocznych MTV Video Music Awards, zdobywając aż osiem nagród, w tym siedem za futurystyczny wideoklip do piosenki “Bad Romance”, który okazał się też najlepszym teledyskiem roku.

Blake Lively lubi podejmować ryzyko. Gwiazda serialu “Plotkara” szuka nowych wyzwań w życiu zawodowym.

W ekranizacji książki John Le Carré’a zatytułowanej “Tinker, Tailor, Soldier, Spy” doszło do obsadowych zmian. Po pierwsze, gwiazda “Bronsona” i “Incepcji”, czyli Tom Hardy, zastąpi Michaela Fassbendera. Ponadto w ostatnich zapowiedziach nie pojawia się już nazwisko wcześniej związanego z projektem Ralpha Fiennesa.

Warner Bros. wciąż stara się zaangażować Angelinię Jolie do kosmicznego projektu Alfonsa Cuaróna zatytułowanego “Gravity”. Problem w tym, że… gwiazda nie chce w nim wystąpić. Już po raz drugi odrzuciła propozycję studia. Natomiast wytwórnia nie chce realizować filmu z inną aktorką.

Mówi się o nim “wchodząca gwiazda”, ale nie szukajcie go w kolorowych magazynach. Gaslamp Killer, didżej i producent z Kalifornii, to jeszcze mało znana postać na muzycznej scenie. Ale każdym kolejnym występem zyskuje coraz to większe tłumy fanów. Nie inaczej było w sobotę w Katowicach.

Wielka gwiazda Orange Warsaw Festival, wdowa po Kurcie Cobainie, liderka sławnej kapeli Hole – Courtney Love udzieliła niedawno specjalnego wywiadu do programu “Odliczanie”. Tylko u nas zobaczysz oryginalne nagrania z tej rozmowy, prezentujące kulisy wywiadu. Taka naprawdę jest Courtney – zobacz!

Sam Worthington, niekwestionowana gwiazda ostatnich dwóch sezonów po występach w “Avatarze”, “Terminatorze: Ocalenie” i “Starciu Tytanów”, powróci w okolice, w których się wychował. Australijski aktor urodzony w Wielkiej Brytanii wystąpi w surferskim dramacie zatytułowanym “Drift”.

Zwyciężczyni trzeciej edycji amerykańskiego “Idola” Fantasia Barrino chciała popełnić samobójstwo. “Chciałam się stąd wynieść” – powiedziała gwiazda.

Kolejna gwiazda prowadzi negocjacje w sprawie udziału w najnowszym filmie twórcy “Bronsona”: Nicolas Winding Refn będzie miał do dyspozycji nie tylko Bryana Cranstona, lecz również Carey Mulligan. Młoda Brytyjka, gwiazda “Była sobie dziewczyna”, dołączy do obsady sensacyjnego kryminału “Drive”.

Gwiazda serialu Battlestar Galactica wystąpi gościnnie w nowym odcinku “Futuramy” razem z twórcami kreskówki Mattem Groeningiem iDavidem X. Cohenem oraz rysownikiem Sergio Aragonesem.

Madonna otrzymała propozycje serii występów w Las Vegas. Jeśli gwiazda zaakceptuje ofertę, może zarobić nawet miliard dolarów.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Sam Worthington, gwiazda “Avatara” i “Starcia Tytanów”, zagra główną rolę w filmie “Dracula: Year Zero”, który wyreżyseruje Alex Proyas. Aktor stanie się mściwym bohaterem, ale nie potworem rodem z kart powieści Brama Stokera.

Producent RedOne, który pracuje z Lady GaGą, zdradził, że gwiazda nagrywa nowy album, który zaszokuje ludzi.

Erykah Badu w klipie “Window Seat” pozbyła się całkowicie swojej garderoby na Dealey Plaza w Dallas. Za nagość w miejscu publicznym będzie musiała zapłacić mandat w wysokości 500 dolarów. Gwiazda pozostanie także pod nadzorem kuratorskim przez pół roku.

Rany na twarzy i siniaki nie pozwolają Tili Tequili zapomnieć festiwalu Gathering of the Juggalos. Wokalistka zapowiada, że doprowadzi do bankructwa organizatorów imprezy, na której została obrzucona kamieniami i butelkami. “Mam nadzieję, że to była ostatnia edycja tej imprezy” – powiedziała gwiazda serwisowi “E-Online”.